PRENUMERATA KONTAKTAI LIFE

Notice: Trying to get property of non-object in /home/alfa/subdomains/iqlife/rubrika.php on line 122
Namie ir svečiuose
Šefas O. Norvilas: „Nakvynės namams sukūriau 22 receptus“
Kai miegui nelieka laiko: „Nacionalinės ekspedicijos“ virėjo patirtys
Modernizmas ir etno
Svečias į namus – Dievas į namus
KOMENTARAI
Asmeninis rojus
Kvepianti ne tik barščiais: ukrainiečių virtuvės tradicijos
2019-09-06 09:55
2019-02-07 10:52
Vos pora minučių pėstute nuo judrios sostinės gatvės esantis būstas – tikra estetikos, ramybės ir gamtos oazė. Viktorija Vitkauskaitė domisi, kaip interjero dizainerė Jurga Plette kūrėsi namus sielai ir širdžiai.
Nors dažnas ukrainietis Lietuvoje gyvena taip seniai, kad ją vadina antrąja tėvyne, visgi gerbia ir puoselėja savo krašto tradicijas – be galo skirtingas, kaip ir pati šalis. Apie įvairiaskonę maisto kultūrą Rasai Pangonytei pasakoja Vilniaus ukrainiečių bendruomenė.
Unija lėkštėje: gastronominiai pasivaikščiojimai po Lenkiją
Elegantiški sprendimai
Pelenų diena „Nüman“ restorane
2018-08-14 10:21
2017-12-22 13:17
2017-07-07 14:22
Artima kaimynystė ir bendra valstybių istorija neišvengiamai paveikė Lietuvos ir Lenkijos gastronomijos kultūrą – sunku nesidalyti bendra virtuve gyvenant kartu. Rasa Pangonytė bando išnarplioti lietuviško bei lenkiško skonio kamuolį.
Neįprastos tamsiai žalios spalvos virtuvės komplektas, sodriai mėlyna aksominė sofa, jauno danų menininko Johno Reusso tapybos darbas.
Šiuo atveju pavadinimas jokiu būdu nėra nuoroda į pasninką ar askezę. Atvirkščiai – tai keturių patiekalų degustacijos naujame Kauno restorane „Nüman“ apibendrinimas, palydėtas pietautojų aikčiojimų ir juoko.