PRENUMERATA KONTAKTAI LIFE
Temos
Sunki vaikystė: kai genialumas tampa našta
Nematomas pasaulis
Greitesnės už prietarus
Didysis protas ir jo kūrėjas D. Hassabisas
KOMENTARAI
Vardas – tarpukaris, slaptažodis – modernizmas
Stebuklinga kunigaikštystė: atradimai Lichtenšteine
2019-09-13 08:46
2019-06-17 11:08
Kauno mieste ir rajone tebėra išlikę apie 6000 modernizmo objektų – šventovių ir privačių namų, kuklių medinukų ir mūrinių vilų. Programos „Modernizmas ateičiai“ kuratorė Viltė Migonytė-Petrulienė ir fotografas Martynas Plepys „atrakina“ labiausiai poilsiu alsuojančią šio paveldo dalį – tarpukario kurortus.
Lichtenšteinas yra viena mažiausių Europos valstybių. Taip pat viena turtingiausių bei saugiausių, bet dėl to nė kiek nenuobodi. Seáną Williamsą sužavėjo susitikimai su šios šalies kunigaikščiu ir jo pavaldiniais.
Giedrė Šlekytė diriguoja orkestrams ir sėkmei
Himnas virš debesų
Nusikaltimas ir išganymas: Salvadoro gaujų nariai gręžiasi į religiją
2019-03-21 07:53
2019-01-09 08:41
2018-10-19 15:06
Giedrės Šlekytės vardas tarptautiniuose muzikos kontekstuose skamba vis garsesniu forte. Viktorija Vitkauskaitė seka jos biografiją nuo kuklaus sodo namelio iki ovacijų jūros.
Keturios viršūnės, dešimt kalnų perėjų, nužygiuota daugiau nei 150 kilometrų, aukštyn žemyn kopta ir leistasi 12 tūkst. metrų. Tokia aukščiausios sudėtingumo kategorijos žygio Pietvakarių Pamyre aritmetika.  Šešių patyrusių žygeivių komanda, kurioje buvo ir alpinistas bei fotografas Saulius Damulevičius, valstybės atkūrimo šimtmetį nusprendė įamžinti Tadžikijos kalnuose.
Salvadore sakoma, jog iš nusikalstamos gaujos pasitraukiama tik lavonmaišyje. Bet Sarah Esther Maslin sužinojo, kad Sekminių bažnyčia siūlo būdą ištrūkti gyviems.